Devlet hastanesinde skandal olay! İki çalışan cinsel ilişkiye girerken yakalandı

Kayseri’de bir devlet hastanesinde çalışan iki çalışanın hafta sonu vardiyasında kamerasız noktalarda cinsel ilişkiye girdiği iddia edildi. Kadının başka bir çalışanla ilişkisi olduğu da iddialar arasında yer alıyor.

Kayseri’de bir devlet hastanesinde meydana geldiği iddia edilen olayda H. adlı temizlik personeli, binanın 2. katındaki klinikleri temizlemek için odaya girdiklerinde görevlilerden ikisini yarı çıplak olarak cinsel ilişkiye girerken yakaladı. Konuyu hastane yönetimine ihbar eden temizlik görevlisi, ölüm ve işten çıkarılma ile tehdit edildiğini iddia etti. Saglıkpersonelihaber.net’in haberine göre; Olay, H. isimli temizlik görevlisinin verdiği şikayet dilekçesi ile ortaya çıktı.

“KAMERASIZ CİNSEL İLİŞKİYE GİRİYORUZ”

Hastanede cinsel ilişki skandalına karışan A. isimli çalışan, yaptığı açıklamada olayı şöyle anlattı: “H. isimli kadınla 1,5 yıldır aşk yaşadım. Hiç cinsel ilişkiye girdik. Hafta sonu vardiyasında kamera noktaları H. isimli kadın ayrılmak istemeyerek tehdit ediyordu, birlikte olduğum H. isimli kadının M. ile ilişkisi olduğunu öğrendim.

KADIN, İMAM EŞİNDEN TEHDİT ALDI

Olayda adı geçen M. isimli şahıs, “H. adında bir kadınla ilişkimiz vardı ve ayrıldık” dedi. M. isimli şahıs ayrıca, H. isimli kadının imamla evli olan kocası tarafından sürekli tehdit edildiğini iddia etti.

HASTANEDE OLAY OLDU

Ayrıca skandala karıştığı iddia edilen H. isimli eşin, imamla evli olan kocasının olayı öğrenmesi üzerine hastaneye gelerek kavga başlattığı iddia edildi.

SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR

Sağlık müdürlüğünün olaya karışan personeli diş hastanesinden alıp farklı hastanelere gönderdiği iddia edildi. Olayla ilgili olarak il sağlık müdürlüğü ve savcılığa yansıyan soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*