Kendisinden 11 yaş küçük Emre Aslan ile birlikte olan İrem Derici aşkını açıkladı

Kendisinden 11 yaş küçük oyuncu Emre Aslan ile adı anılan ünlü şarkıcı İrem Derici, dün hızlı konuştuğu muhabirlerle ilişkisini açıkladı.

Son zamanlarda aradığı aşkı bulamadığından şikayet eden İrem Derici’nin kendisinden 11 yaş küçük Emre Aslan ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Sevgilisi gittiğinde konuşmak istemedi

Dün bir yerden ayrılırken kendisini bekleyen basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İrem Derici, yeni ilişkisini itiraf etti. Uçankuş’ta yer alan habere göre aşk sorularından utanan Derici, “Sanırım senden övgü var. Böyle bir konuda tek başına değil, birlikte konuşabiliriz diyeyim.”

Kurallara uymadıkları için cezalandırıldılar

Geçtiğimiz günlerde İrem Derici ve bir grup oyuncu arkadaşı Kadıköy’de kameraları yakaladı ve polis korona yasaklarına uymayan Derici’ye para cezası verdi. Ünlü pop şarkıcısının “Buradaki herkes oyuncu ve hepsi korona testi uygulandı” dediği isimler arasında yer alan 22 yaşındaki Emre Aslan ile yeni bir aşka yelken açtı.

EMRE ASLAN KİMDİR?

Emre Aslan 7 Mayıs 1998 tarihinde İstanbul’da doğdu. Yüksek öğrenimini FMV Işık Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. Oyunculuğa olan ilgisi nedeniyle üniversite eğitimi sırasında Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde de tiyatro eğitimi alan Emre Aslan, bir sezon boyunca ‘Yedi Koca’ adlı oyunda sahne aldı. Aslan şimdi Çok Güzel Hareketler 2’de yer alıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*