Kuşadası’nda döviz bürosu çalışanının son görüntüleri kayboldu

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde, evinden çıkan ve işe gideceğini ve bir daha duyulamayacağını söyleyen döviz bürosu çalışanı Berk Ergier’in son görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde oldukça eksik görünen Ergier’in Belentepesi’ndeki kayalıklara bir süre oturduktan sonra yukarı tırmandığı görülüyor. Kaybolan Ergier için ailesi seferber edildi ve Müge Anlı onu bulmak için devreye girdi.

İkiçeşmelik Mahallesi’nde yaşayan evli ve bir çocuk babası Berk Ergier, Salı günü saat 14.00 sıralarında çalıştığı döviz bürosuna gideceğini söyleyerek evinden yürüyerek ayrıldı. Ergier’in işe gitmeyeceğinden endişelenen meslektaşları, durumu ailesine bildirdi. Cep telefonu da kapatılan Ergier’in yakınları 24 saat boyunca haber alamadı ve polise kayıp başvurusunda bulundu.

AKUT VE AFAD ARAMA ÇALIŞMALARINI DESTEKLEME

Polis ekipleri Ergier’i bulmaya başladı. Çalışma kapsamında Ergier’in cep telefonu sinyalinin Kirazlı Mahallesi’nden geldiği belirlendi. Bunun üzerine AKUT ve AFAD’ın desteğiyle Kirazlı’daki ormanlık alanlarda arama kurtarma çalışmaları gerçekleştirildi. Dron destekli kurtarma çalışmaları dün gece karanlık hava nedeniyle askıya alındı. Ekipler bugün aynı bölgede arama çalışmalarına devam edecek.

MOBİL TELEFON KAMERASINDAKİ EN SON GÖRÜNTÜLER

Öte yandan Berk Ergier’e (36) ait olduğu iddia edilen son görüntüler ortaya çıktı. Bir vatandaşın cep telefonuyla çektiği görüntüde Ergier, Salı günü saat 16.30’da Kirazlı Mahallesi Belentepesi’nde kayaların üzerinde otururken karşısındaki ormanlık araziyi seyrederken görülüyor. Dikkatinin oldukça dağınık olduğu gözlemlenen Ergier, ardından yukarı tırmanıyor.

SOSYAL MEDYA KAMPANYA OLDU

Ergier’in eşi Gizem Ergier, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile kocasını bulmak için herkesten yardım istedi. Yakınları, Berk Ergier’in bulunması için sosyal medya hesaplarını paylaşarak yardım çağrısında bulunmuştu.

MÜGE ANLI’YA ULAŞTILAR

Akrabaları, Berk Ergier’i bulmak için Müge Anlı’ya ulaştı. Müge Anlı da iki gün önceki yayında Berk Ergier’in bulunmasını istemişti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*