Tüm gözler CHP’ye çevrildi “Damatı 13:00 de buluyoruz”

Siyasi gündemin tüm gözleri, Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden istifa eden Berat Albayrak ile ilgili bir video paylaşan ve “Damadını buluyoruz” notunu alan CHP’nin açıklamasına çevrildi. yarın 13.00 “. 13.00’daki gönderide, “Para nerede? Kayboldu … Ve ‘damat’ nerede? Siz de oynayın, kaçak damadı bulun.” not yer aldı.

CHP’nin resmi sosyal medya hesabında, Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndaki görevinden istifa eden ve ardından açıklama yapmadan vefat eden Berat Albayrak ile ilgili açıklama yapıldı.

“YARIN 13.00’DE BULUYORUZ”

Kısa sürede çok sayıda yorum ve beğeni alan videoda, “Merkez Bankası’nın 128 milyar doları kaybedildi, ancak sorumlu ‘damat’ kaçıyor … Yarın 13.00’de damadı bulacağız.”

PAYLAŞIM SOSYAL MEDYA KULLANICILARINI TATMİN EDEMEDİ

Dün akşam paylaşılan bu videonun ardından gözler, CHP’nin bugün saat 13.00’deki açıklamasına döndü. Saatler tam 13.00’ü gösterdiğinde partinin sosyal medya hesabı “Para nerede? Kayıp nerede … ‘Damat’ nerede? Siz de oynayın, kaçak damadı bulun. Arkasında, yarın … “Sosyal medya kullanıcıları, saatlerce bekledikten sonra bu gönderiden memnun kalmadı ve gönderiye yorum yaptı. Yorumlarda, “Saatlerce beklediğimiz buydu”, “CHP seçmenlerinin zihniyle dalga geçmeye devam ediyor”, “Peki bu ülkeye gerçek bir muhalefet lazım, anlayın onu! oyun alanı”.

Tüm gözler 'Saat 13.00'te damadı buluyoruz' paylaşımı yapan CHP'ye çevrildi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*