19 Mart 2018, Pazartesi

Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde

Pratik kış kombini fikirleri

Pratik kış kombini fikirleri

Kadınlar ve hatta günümüzdeki erkekler için güzel giyinmek ve bakımlı olmak kişinin kendine güveni ve cazibesi için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır.  Güzel giyinmek hoş görünmenin yanında kişiyi daha duruşu yüksek ve saygın hale getirmektedir. Bu sebeple çoğu kişi vaktinin çoğunu ne giyeceğim sorusu ile harcamakta ya da alışveriş merkezlerinde öldürmektedir. Oysa ki daha rahat ve çok da vakit harcanmadan yapılan birkaç alışveriş neticesinde kişi pratik kombinler elde edebilecek ve bu kombinler ile güne "acaba?" sorularıyla uyanmamış olacaktır.

                Herkesin bildiği kombinleri bir kenara atarak önce siz siz olarak bir tarz yaratmanız gerekmektedir. Pratik kombin yaparken sıradan tshirt-pantolon ikilisini kullanacak dahi olsanız kıyafetinize kendinizden bir farklılık katarak gözlerin üzerinizde olmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin; beyaz bir penyenin üzerine giyebileceğiniz kot bir gömlek ve dalgalı hafif dağınık saçlar ile çok daha havalı görünebilirsiniz. Ya da daha klasik giyinmek istiyorum diyorsanız, kalem bir eteğin üzerine kullanacağınız bluzu eteğin içine koyup etek ile farklı fakat zıtların uyumu ile kullanabileceğiniz bir topuklu ile pek çok kişiye kendinizi beğendirebilirsiniz.

                İçerisinde mutlu olduğunuz, ya da açıkça söylemek gerekirse aynaya baktığınızda işte çok güzelim diyebiliyorsanız o kıyafette, pratik kombinde üzerinizde şahane duracaktır. Bu sebeple önce sizin kendinizi sevmeniz sonrasında karşınızdakilere beğendirmeniz tarz olmak için atlanmaması gereken en önemli adım olmaktadır.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık