Aleyna Çakır’ın ölümünün baş zanlısı Ümitcan Uygun’dan inanılmaz sözler: Kudurun

Aleyna Çakır’ın ölümünün baş zanlısı olan ve genç kıza yönelik şiddet görüntülerinin yer aldığı Ümitcan Uygun, sosyal medya hesabından çok konuşulacak bir yayın yaptı. Uygun, kendisi hakkında kötü yorumlar yapanlara, “Ben ayakta kaldığım müddetçe çıldırırsın, çıldır” dedi.

Erkek arkadaşı Ümitcan Uygun tarafından Ankara’nın Keçiören ilçesindeki evinde 3 Haziran’da ölü bulunan Aleyna Çakır’ın ölümü günlerce tartışıldı. Olay öncesinde Ümitcan Uygun’un Çakır’a yönelik şiddet olaylarının görüntüleri sosyal medyada yer aldı. Konuyla ilgili olarak Uygun tutuklandı ancak daha sonra serbest bırakıldı.

“ÜSTESİNDEN GELMEK”

Aleyna Çakır cinayetinin baş zanlısı olarak gösterilen eski sevgili Ümitcan Uygun, bu kez sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Uygun, Instagram’dan canlı yayın yaparak, “Hakkımda kötü yazan arkadaşlar, hepinize sesleniyorum. Ben durduğum müddetçe çıldırırsınız, çıldırırsınız.” Dedi.

“Bir Kere Vurdum Bayıldı”

Daha önce bir video yayınlayarak Aleyna Çakır hakkında konuşan Ümitcan Uygun, “Çok sevdiğim Aleyna Çakır. İsteyerek, kasıtlı olarak ona zarar vermem, ona veremem. Bazı videolar sosyal medyada çıktı. Düştüm. Aleyna astımı olduğu için onu vurduğumda bir kriz ve bayıldı. Bir de … kardeşim verdi “ifadelerini kullandı.

Annesinin cansız bedeni boş bir arazide bulundu

Çocuk esirgeme yurtlarında öğretmenlik yapan Ümitcan Uygun’un annesi Gülay Uygun, geçtiğimiz günlerde Ankara’nın Keçiören ilçesinde kafasından kurşunla vurularak ölü bulundu. Eşinin ölümünün ardından ifade veren Ümitcan Uygun’un babası, karısının ölmeden önce “Müge Anlı benim ölümümden suçlu” notu bıraktığını iddia etti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*