CHP’li Muğla milletvekilinin Pınar Gültekin’in babasını davadan çekilmesi için aradığı iddia edildi

Muğla’da eski sevgilisi Metin Avcı tarafından öldürülmesinin ardından namluya atılan ve üzerine beton dökülen Pınar Gültekin, acı çeken babasına geldiği iddia edilen telefonla herkesi şoke etti. Bir CHP milletvekilinin davadan çekilmek için babası Gültekin’i telefonla aradığı iddia edildi.

16 Temmuz’da Muğla’da kaybolan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’in cansız bedenine 21 Temmuz’da ulaşıldı. Soruşturmalar kapsamında Gültekin’in katilinin eski sevgilisi Metin Avcı olduğu belirlendi ve Avcı tutuklandı. . Cinayetle ilgili dava devam ederken önemli bir iddia gündeme geldi. Gazeteci Fatih Çekirge Gültekin’in acı çeken babası CHP’li bir Muğla milletvekilinin telefonla arandığını iddia etti. Konuyu köşeye çeken Çekirge, CHP milletvekilinin aileden davadan çekilmesini istediğini iddia etti.

“BÖYLE AHİRSİZ BİR TEKLİF NASIL BULUNABİLİR?”

Önce babasının şok geçirdiğini, ardından “Ben bunu duymadım” diyen Çekirge, “Bir milletvekili nasıl ahlaksız ve insanlık dışı bir teklifte bulunabilir?” olay isyan çıkardı diyerek.

KATİLİN ANNESİ PARTİ ÜYESİDİR

Katilin annesi Metin Avcı’nın CHP ilçe yönetim kurulu üyesi olduğunu ve korkunç olayın ardından istifa ettiğini belirten Çekirge, konunun bir an önce ortaya çıkması gerektiğini ifade etti.

NE OLDU?

Pınar Gültekin, 16 Temmuz’da Muğla’nın Ula ilçesinde kaybolmuştu. Ailesi tarafından yapılan kaybolma raporunun ardından aranmaya başlanan Gültekin’in cenazesi, Muğla’nın Menteşe ilçesine bağlı Yerkesik İlçesi kırsalındaki ormanlık alanda 21 Temmuz’da bulundu. Yakıldığı tespit edildi. Avcı’nın daha sonra namluyu üzerine beton dökerek gömdüğü bildirildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*