Diş kliniğinde kadın çalışanlar arasında tartışma! Meslektaşını öldüresiye dövdü

İstanbul’da özel bir diş kliniğinde çalışan iki kadın arasında temizlik konusunda tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüşürken, asistan hekim olarak çalışan Gift D., meslektaşı tarafından dövülerek öldürüldü.

Olay, 20 Ekim’de İstanbul Harbiye’deki özel bir diş kliniğinde meydana geldi. Klinikte çalışan iki kadın arasında temizlik konusunda tartışma çıktı. Odada tıbbi malzemeleri toplarken kendisiyle birlikte gelen Meltem adlı bir başka çalışan 34 yaşındaki yardımcısı Gift D., “Burayı süpüreceksin. Her şeyi yapmak zorunda değilim.” Dedi.

SALDIRILDI VE ETKİ BAŞLADI

Gift D. koridora çıktığında, meslektaşı aniden ona saldırdı ve ona vurmaya başladı. Zorlukla kaçmayı başaran ve kaçmayı başaran Hediye D., Harbiye Karakolu’na giderek şikayetçi oldu. Heviye D. korku dolu anlarını şu sözlerle anlattı: “Daha önce bizimle sorunları olan ve beni öldürmekle tehdit eden meslektaşımla işimiz bittikten sonra toparlanmaya başladık. Bugün dolapların değişmesi nedeniyle etrafta toz vardı. Tıbbi malzemeleri toplarken Meryem yanıma geldi ve “Burayı süpüreceksin” dedi. Birşey demedim.

“Saçımı çekip beni başka odalara sürüklemeye çalıştı”

Telefonumu almak için odadan çıktım. Koridorda ‘Her şeyi yapmak zorunda değilim’ gibi ifadeler verdi. Saçımı çekti ve beni başka odalara sürüklemeye çalıştı.

“BAŞIM DUVARLARA VURUYOR”

Kafamı duvarlara vurdu, beni yumrukladı. Yere düştüm ve tekmeledim. Kaçmaya çalışırken yakaladı ve ateş etti. Elinden kurtuldum ve dışarı çıktım ve esnaflardan yardım istedim “

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*