Her yerde aranan liseli Elif Eylül 28 gün sonra bulundu

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesindeki evinden çıktıktan sonra evinden haber alınamayan 15 yaşındaki lise öğrencisi Elif Eylül Ş, bugün Kapaklı ilçesindeki evde polis tarafından bulundu.

Çerkezköy Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Elif Eylül Ş.’nin 25 Kasım’da annesinin kendisini dövdüğü ve ortadan kaybolduğu gerekçesiyle evinden ayrıldığı iddia edildi.

Kızını yaptığı iddialarını yalanladı

Ailesi her yeri aradı ve bulamadığı kızları için karakola gitti ve kaybolma talebinde bulundu. Polisin her yerde aradığı kız günlerce bulunamayınca annesi Hayriye Ş. Televizyon kanalında programa katıldı ve Elif Eylül’ün bulunmasını istedi. Kızı Anne Hayriye Ş’yi dövmediğini ifade etti. İddiaların asılsız olduğunu söyledi.

CEP TELEFONU KAYITLARI DIŞINDA

Çerkezköy Emniyet Müdürlüğü Elif Eylül Ş.’yi bulmak için özel bir ekip kurdu. Ekip, teknik takip ve cep telefonu kayıtlarına dayanarak kızın Kapaklı semtinde bir evde olduğunu belirledi. Polis evi aradı ve 28 gün sonra kayıp olan Elif Eylül Ş.’yi buldu. Sağlık kontrolünden geçen Elif Eylül Ş., Herhangi bir sorunu olmadığı tespit edildikten sonra ailesine teslim edildi.

4 KİŞİ TUTUKLANDI

Polis ayrıca aralarında S.Y.’nin de bulunduğu 4 kişiyi gözaltına aldı. (19), kızın erkek arkadaşıydı. Şüpheliler, karakolda yaptıkları eylemin ardından Çerkezköy’deki adliyeye sevk edildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*