“Kurtar beni” çığlıkları mahalleyi inledi! 4 aylık eşinin boğazını kesen koca polisi arayarak kendisini ihbar etti

Konya’da genç bir adam kaçırılarak 4 aylık karısını boğazından bıçaklayarak öldürdü. Daha sonra polisi arayarak işlediği cinayeti ihbar eden genç gözaltına alındı. Komşular, genç kızın ölmeden önce “Kurtar beni” diye bağırdığını söyledi.

Saat 21.30 civarında sokağa çıkma yasağı başladığında bir kişi karakolu arayarak “Eşimle tartıştım, onu öldürdüm” diyerek ev adresini vererek işlediği cinayeti ona bildirdi. Cinayet raporu üzerine harekete geçen polis ekipleri, uzun süre adresi aradı ve daha sonra tekrar görüştüğü kişinin “balkonda bekliyorum” dedikten sonra adresi buldu. Ece Çiçek’i boğazından bıçaklayarak kanlar içinde buldu. Cinayeti işlediği iddia edilen Ece Çiçek’in 21 yaşındaki kocası Sabri Çiçek polis tarafından gözaltına alınırken, adrese gelen sağlık ekipleri genç kadının hayatta olmadığını belirledi. Genç kadının cansız bedeni olay yeri ve savcılığın incelemesinin ardından otopsi yapılmak üzere Beyşehir Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Eşini bıçakla öldüren Sabri Çiçek’in Samsun’da ikamet ettiği, Ece’yi kaçırıp 4 ay önce Beyşehir’e yerleştiği ve evlenerek evlendiği öğrenildi. Cinayeti işleyen gencin inşaat işçisi olarak çalıştığı da öğrenildi. Komşuları, genç çiftin daha önce sessiz ve sakin insanlar olduklarını tartıştıklarını hiç duymadıklarını söyledi.

“BENİ KURTAR, ÖLDÜRÜCEK”

“Ama kapıyı açtıklarında ikisi de sakindi. Genç ve yeni evli olduklarını söyledim, birbirlerini anlamasınlar ya da anlamasınlar. Sabri Çiçek de sakindi. Ece’yi kaldırmak istedim ama onun karısı buna izin vermedi. dedi.
Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*