MasterChef berbat durumda! Mehmet Aşçı ve Barbaros bir araya geldi

MasterChef Türkiye dün akşam gelen Barbaros ekranı arasında Şef Mehmet Yalçınkaya ile gergin anlar yaşandı. Tatlısının olduğu buzdolabı kapısının açık olduğunu fark etmeyen Barbaros, ünlü şefi çileden çıkardı.

Haftanın son bölümünde MasterChef 2. playoff adayı olan Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya jürisinin Türkiye olduğu belli oldu. Yarışmacılardan Danilo Zanna’nın imza yemeği olan aranjman tatlısı yapmaları istendi.

25 BİN TL KAZANAN AÇIKLANDI

Dün akşam ekrana gelen bölümde yarışmacılar ilk olarak 25 bin TL nakit ödül için konuk oldukları Bolu’da bireysel olarak yarıştılar. Eray, Barbaros, Serhat, Özgül ve Emir’in hazırladığı menüyü özel davetliler tattı ve şefler oylamayı açıkladı. Bolu’da oynanan ödül oyununun galibi Eray oldu.

BUZDOLABININ AÇIK OLDUĞUNU BİLDİRMEDİ

Yarışmacılar bu kez stüdyoya gelerek eleme adayı olmamak için mücadele etti. Tatlısıyla buzdolabının kapısının açık olduğunu fark etmeyen Barbaros, Mehmet Yalçınkaya’yı çileden çıkardı. “Son haftanın rakibi misiniz? Yaptığınız çikolata ile oynuyorsunuz, buzdolabı orada açık. Tatlı ve ılıksınız.”

BARBAROS’UN ATIŞI MEHMET ŞEF HEYECANINI YAPTI

Emir’in buzdolabı kapısını açık bıraktığını söyleyerek sesini yükselten Barbaros, Yalçınkaya’yı daha da kızdırdı. “Dinle beni,” diye bağırdı ünlü şef, “Arkadaki yarışmacı için bana mazeret gösterme. İşine bakarsan şampiyon olursun. Önde uyurken peşinden koşarsın. fırında yemek varken bunun gibi ”dedi.

ADAY ADAYI OLUN

Eleme adayı belirlendiği maçta Emir ve Barbaros son ikide kaldı. Eray’ın MasterChef’te sepete girmesinin ardından ikinci eleme adayı Barbaros oldu. Gecenin ilki olarak Serhat seçildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*