Sıra dışı görünümü ile dikkat çeken 1996 model araba için 70 bin lira istiyor

Tokat’ta modifiye araçların hayranı olan Sadullah Özen’in 1996 model arabası, sıra dışı görünümüyle büyük ilgi görüyor. Boyasız ve paslı gibi görünen arabasına binemediğini belirten Özen, “Şu anda bu aracın 65 ila 70 bin liralık bir pazarı var” dedi.

Şehir merkezinde acente olarak çalışan Sadullah Özen, 1996 model modifiye bir araba satın aldı. Eski, paslı ve boyasız bir görünüme sahip gibi görünen modifiye araba dikkat çekti.

“70 BİN LİRA GİBİ PAZAR VAR”

Araba, alışılmışın dışında ayarlaması ile şehirde büyük ilgi gördü. Modifiye araç tutkusu olduğunu belirten Sadullah Özen, “Bu arabayı Çanakkale’den aldım. Genelde tuningi seviyorum, tutkulu biriyim. Dikkat çekmeyi seviyorum. Bu arabayı oradan aldım. biraz pahalı ama bence buna değer. Çok dikkat çekiyor. 3 kişi otururken geldi, bu arabaya ne olduğunu inceliyorlardı. 45 bin lira civarında ”dedi.

“ARACIMI 3-4 GÜN BOYUNCA BİREYLEMİYORUM”

Dikkat yoğun olduğu zaman utandığı için birkaç gün aracına binemediğini belirten Özen, “Aracı getirdim, ilk 3-4 gün binmedim. Evin önünde durdu. Sigortasını yaptırdık ve muayenesini yaptırdık Aracın rengi zaten ehliyet üzerinde, araca binmekten korkuyordum büyük şehirlerde araca binmek pek fark edilmiyor ama genellikle küçük şehirlerde başka bir aracım var. Her zaman sürmüyorum. Büyük bir ilgi var, bu yüzden bundan rahatsız oluyorum. Ama genç arkadaşlara tavsiye ediyorum. İlgi isteyen arkadaşlara tavsiye. “Arabaya tereddütle biniyorum. Ön güneş siperliğini görünmemesi için indiriyorum. Sokakta turu bu şekilde artırıyorum “dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*