13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan kırtasiyeciye 5 yıl 10 ay hapis

Aydın’ın Didim ilçesinde 13 yaşındaki kız öğrenciye aşk mektubu yazarak cinsel istismar iddiasıyla tutuklanan Kırtasiyeci Erkan Güler (61) 5 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Efeler Mahallesi’nde bir okulun karşısında kırtasiye dükkanı sahibi olan Erkan Güler, geçen 22 Ekim’de 13 yaşındaki bir kıza ‘Benim tekim’ başlıklı bir mektup yazıp teslim ettiği iddia edildi.

ABLASI MEKTUBU GÖRÜLDÜĞÜNDE POLİSE ŞİKAYET ETTİ

Küçük kız, “Artık acı çekmek istemiyorum. Aşkın gittiyse, lütfen cevap verme. Cevap yazmazsan, her şeyin bittiğini anlayacağım. Sana söz veriyorum. göz göze bile görmeyeceğiz çünkü şimdi seni düşünmekten ve seni beklemekten yoruldum. Biraz zor ama bir gün büyüdün ve aşkı anlıyorsun. Söyleyecek çok sözüm var, ben ‘ Sayfalar ve daha fazlasını yazacağım. 17-18 yaşında olsaydın. Seninle evlenmekten başka bir şey düşünemezdim. “Mektubu kız kardeşine gösterdi. Abla polise giderek şikayette bulundu. Polis tarafından gözaltına alınan Güler, “çocuğa cinsel istismar” suçundan tutuklandı.

ÇOCUĞUN CİNSEL VE ​​CİNSEL TACİZİ İÇİN KİŞİSEL CEZA

Söke 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde ‘çocuğa cinsel istismar’ suçundan 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle Güler hakkında dava açıldı. 9 Şubat’ta tutuklu sanık Erkan Güler ve parti avukatları davanın karar duruşmasına katıldı. Beraat talebi mahkemece reddedilen Erkan Güler, suçun sahnede kalması üzerine açık itirazla 4 yıl hapis cezasına çarptırıldı. temyiz. Suçun birçok tekrarından dolayı ceza 5 yıla çıkarıldı. Mahkeme ayrıca tutuklu sanığı ‘çocuğa cinsel istismar’ suçundan 10 ay hapis cezasına çarptırdı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*