Aşçı Mehmet Yalçınkaya’dan Serhat Doğramacı’nın itirafı: Elemelerde onu seçmedik ama kantinde saatlerce bekledi

MasterChef jürilerinden Mehmet Yalçınkaya, ilk elemelerde yarışmada şampiyon olan Serhat Doğramacı’yı seçmediklerini belirtti. Kullanılmış.

MasterChef geçen hafta finalde yayınlanan TV8 Türkiye jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya Haber Tolga Candaş Global Light’ın sorularını yanıtladı. Yalçınkaya, finale kalan Barbaros ve Serhat’ın plakaları hakkında da samimi açıklamalarda bulundu.

“ALIŞVERİŞ YAPMAK VE 1 SAAT İÇİNDE YEMEK HAZIRLAMAK”

Yarışmayı birincilikle bitiren Serhat Doğramacı’nın MasterChef katılım öyküsüne değinen Mehmet Yalçınkaya, “İçeride yiyoruz. Şu anda MasterChef çekimleri için final aşamasındayız. Kadro belirlendi. O sırada İrem Bey aldı. Bir telefon görüşmesi. ‘İşte bir çocuk. Burada kantinde oturmakta ısrar ediyor’ dediler. Yarışmacıları seçtik ancak pandemi nedeniyle yarışmacılar belirlenen evlerde kalmak zorunda kaldı. Bir yarışmacı seçtik. Serhat, evde kalamayacağını söyleyen sözleşmeyi imzalamadan önce. Daha önce bakkaldan alışveriş yapıp yemek yedi ve MasterChef’e seçildi. ”

“BARBAROS VE SERHAT HÜKÜMLERİNİ SONDA ZORLAMADI”

MasterChef finalinde yarışan Barbaros ve Serhat’ın tabaklarını da değerlendiren Mehmet Şef, “Böyle bir şey var. Son finalde Barbaros tatsızdı. Gözümüze çarpan şey tatsızdı. Görsel olarak. Serhat oldukça ilerideydi.Her yemeğin klas bir özelliği var.Çocuklar zaten düz tabak getirmiyorlar.İkisi de şartları zorlayan yarışmacılar MasterChef okulu yaratmak için yola çıktık.Şimdi o çocuklar çok iyi yerlerde ve biz bununla gurur duyuyoruz “dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*