Aylin Sözer’in babası sevgili iddialarına cevap verdi: Erkek arkadaşı değil, kızımın böyle vakti yok.

Maltepe’de öldürülen akademisyen Aylin Sözer’in babası Ayhan Sözer, şüpheli Kemal Ayyıldız’ın kızını yaptırmak için kendisine bir fiyat verdiğini söyledi. Baba Sözer, “Kızım ‘çok fazla’ dedi ve gönderdi. Kızım erkek arkadaş değil. Kızımın böyle bir şeye vakti yok. Kızım genç bir adam, her şeyi söylüyor ve benim bir erkek arkadaşım var dedi. ”

İstanbul Maltepe’de Kemal Ayyıldız tarafından öldürülen akademisyen Aylin Sözer’in babası Ayhan Sözer, sevgili iddialarına değindi. Kızının iki ay önce Sefaköy’den Maltepe’deki bu eve taşındığını belirten Sözer, “Kitapları için dolap yapmak istedi ve bu adamla konuşup bir fiyat aldı. 25 bin lira isteyince yapamadılar. Katılmıyorum. ”

“ERKEK ARKADAŞI OLSA BİLİRDİK”

Kemal Ayyıldız’ın Aylin Sözer ile ilişkisi olduğunu açıklamasına tepki gösteren Ayhan Sözer, “Erkek arkadaşı olsaydı anlardık. Ayrıca oğlu alt katta oturuyor, kız kardeşi üst katta oturuyor yani hep birlikte. Aralarında aşk ilişkisi yok. ”

“BENİM HABER OLMADIĞIM ANCAK BİR YERDEN KOKULDUĞUNU SÖYECEKTİK”

Baba Sözer, “Buna inanıyorum. Kızım genç bir adam, bize her şeyi anlatır,” Bir sevgilim var “dedi. Hadi karımla Bursa’da yaşıyorum, bilmiyordum diyelim ama bir yerden kokuyordu “dedi.

“İSİM HIRSIZ KIZIMI ÖLDÜRÜR VE ÜZERİNDE YANIKLAR”

Kızını vahşice öldüren ve yakan zanlı Ayyıldız’a tepki gösteren Ayhan Sözer, “Hırsızın adı, eve girip kızımı öldürdüğünde belli bir şaşkınlığa uğrar ve üzerine yanar.” İfadelerini kullandı.

 

NE OLDU?

 

Subayı Aylin Sözer, Kemal Ayyıldız tarafından öldürüldü. Ayyıldız, kadını boğazından bıçakladıktan sonra Sözer’in cansız bedenini ateşe verdi. Olay yerine gelen polise de saldıran Ayyıldız, hırsızlık süsü vermek için evi yakmaya çalıştı. Katil, Sözer ile uzun yıllardır tanıştığını ve sevgili olduklarını iddia etti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*