Derenin bulduğu ceset parçalarının gizemi çözüldü! Karısı ve yasak aşkı tarafından öldürüldü

Sakarya’da derenin yanında farklı çuvallarda parçalanan cenazenin korkunç hikayesi ekiplerin yaptığı inceleme sonucunda ortaya çıktı. Merhumun Afgan olduğu ve yasak aşkını öğrenmesi üzerine eşi ve sevgilisi tarafından öldürüldüğü öğrenildi. Katillerin yurt dışına kaçtığı belirlendi.

Serdivan ilçesine bağlı Çark Deresi’nde iki ayrı çantada bulunan cesedin kaderi, Sakarya polisinin nefes kesen takibinin ardından ortaya çıktı. Cansız beden üzerinde yapılan inceleme sırasında ayak parmaklarında görülen ‘perdeli parmak’ rahatsızlığını inceleyen polis, cansız bedenin yabancı uyruklu B.H.K.’ye ait olduğunu belirledi.

Merhumun ailesine ulaştılar

Ekipler, doğuştan gelen bu hastalıkla ilgili tespit ettikleri kişinin ailesini, yakınlarını ve arkadaşlarını tek tek sorguladı. Verilen ifadelerdeki çelişkiye yoğunlaşan polis, katillerin resmi olarak B.H.K ile evli olan 27 yaşındaki W.H.K ve sevgilisinin yasak aşkı M.K.A. olduğunu söyledi. tarafından işlendiğini belirledi.

ARASINDAKİ DUYGUSAL İŞBİRLİĞİ

Cinayetle ilgili soruşturma derinleştikçe kan dondurucu detaylar ortaya çıktı. Edinilen bilgiye göre B.H.K, eşi W.H.K ve 3 çocuğuyla bir buçuk yıl önce Afganistan’dan Sakarya’ya geldi. Ailede kalmak için bir ev tahsis eden Afgan Mumtaz ve arkadaşı M.K.A. uzun süre ailesi ile aynı evde yaşadı. İddiaya göre, M.K.A. W.H.K. ile evli İsmindeki kadın arasında duygusal bir ilişki başladı.

YAŞAYAN BEDENİN PARÇALARINI ÇANTA İÇİNDE KOYUN

3 çocuk annesi W.H.K ve yasak aşkı M.K.A, kadının kocası B.H.K’yi birlikte yaşadıkları evde yakaladı. İlk bulgulara göre aşkı yasaklayan çift, B.H.K’yi dövdü ve bilinmeyen bir şekilde öldürdü. Durumdan kimseye bahsetmeyen merhumun eşi ve sevgilisi, cansız bedeni parçalara ayırarak çantalara doldurdu.

BALIKÇILAR BULUNDU

İki çantayı Çark Deresi’ne atan iki kişi, cinayeti örtbas ettikleri düşüncesiyle ayrıldı. Ancak kan dondurucu cinayet, 7 ay sonra derede vakit geçiren balıkçıların haberinin ardından ortaya çıktı. iz incelemesi ile aile yakınlarına yaptıkları sorgulama sonucunda ulaşıldı.

ÜLKEDEN AYRILIRLAR

Cinayet zanlısı W.H.K. ve yasak aşkı M.K.A’nın kaçak yollarla ülkeyi terk ettiği öğrenildi. 3 çocuk erkeğin cansız bedenini bulurken hangi kadınların yurt dışına götürüldüğünü belirlerken, polis bu şahıslar yine yasadışı olarak soruşturma devam ederken şüpheleniyor.cinayetl Türkiye’ye girdiler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*