Fabrikanın kapılarını kilitledi ve genç kadına saldırdı! Patronun korku anları kamera önünde

Balıkesir’de bir mermer fabrikasında çalışan Maden Mühendisi Canan T., fabrikaya kilitlendiğini ve patronu Fatih U tarafından dövüldüğünü iddia etti.Genç kadın dehşet görüntülerini sosyal medyada paylaşırken, Fatih U Canan T.’yi bıçakla kovalayan ve üzerine sürülen aracı güvenlik kamerasına yansıdı.

Balıkesir Marmara Adası’ndaki mermer fabrikasında meydana gelen olayda, Canan T. ile patronu Fatih U. arasındaki tartışmanın kısa sürede kavgaya dönüştüğü iddia edildi. Fatih U. önce Canan T.’yi dövdü, ardından bıçakla kovaladı. Fabrikadan kaçan Canan T., hastaneden sağlık raporu aldı.

“TÜM KAPILARI KİLİTLEDİ, BANA ATTI”

Deneyimlerini anlatan Maden Mühendisi Canan T., “Çalıştığım yerde patronum tarafından saldırıya uğradım. Şimdi kolum sıvada. Marmara Adası’nda bir mermer fabrikasında çalışıyorum. Önceki gün tartışmıştık. Tartışmamızın ardından ertesi gün beni fabrikada tek başına yakaladı.Tüm kapıları kilitledi.Önce bana yumrukla saldırdı, sonra yere koydu. Oradan zorla kaçtım. Amcası arabayı kırdı. camları ve beni kurtardı. Fabrikanın önünde çamura düştüm. Beni öldürmek için arabayı üzerime sürdü. Bıçakla kovaladı. Fabrikaya girdim. İşçiler beni ondan alamadı. “Ben burada bir rapor almaya çalışıyorum. ”

Saçına çizilmiş

Canan T.’nin avukatı Güven Kuzu, “Müvekkilim işyerinde bir odaya kilitlendi ve patronu tarafından acımasızca dövüldü. Yüzüne yumruk atıldı, saçından çekildi, kolu kırıldı ve orada vücudunun çeşitli yerlerinde yaralandı. ”

GÜVENLİK KAMERASINA YANSITILDI

Öte yandan yaşananlar güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde Canan T. kaçarken, Fatih U. olduğu belirtilen kişinin Canan T.’nin peşinden bıçakla koştuğu görüldü. Canan T., bir süre koştuktan sonra iki kez yere düşüyor, bu arada Fatih Ü. araca binerek Canan T.’ye doğru sürerken kameralara da yansıyor. Bir başka görüntüde Fatih Ü., kapıları tek tek kontrol edip kilitledikten sonra Canan T.’nin kaçış anları güvenlik kamerasına yansıdı. Güvenlik kamerasına yansıyan anlardan biri de Fatih U’nun amcası olduğu söylenen bir kişinin omuz atarak ve Fatih U’yu durdurarak camı kırmasıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*