Günlerdir Müge Anlı’da aranan katil, kendisi ortaya çıktı, cinayeti canlı olarak itiraf etti

Çalıştığı muz serasında öldürülen Ali Toprak’ın katili Ağustos ayında ortaya çıktı. Müge Anlı’nın eşinin katilini bulması için canlı yayınlanan Alime Toprak, kocasını öldürdüğünü itiraf etti. Cinayeti canlı yayında anlatan kadın, “Beni öldürmeseydim öldürürdü.

Araştırmacı-Gazeteci Müge Anlı, Mersin Anamur’da 31 Ağustos’ta çalıştığı serada öldürülen 44 yaşındaki Ali Toprak’ın cinayetini soruşturuyordu. Öldürülen adamın karısı bir süre Alime Toprak ve yakınlarını stüdyoda ağırlıyordu. Alime Toprak, cinayet günü birlikte çalıştıkları muz serasına gittiklerini anlatırken; “Su almak için çalıştığımız diğer seraya gittim. Geldiğimde öldürüldü” dedi. Ancak Müge Anlı’nın ulaştığı güvenlik kamerası görüntüleri Alime Toprak’ın olayın yaşandığı seradan hiç ayrılmadığını ortaya çıkardı.

“ÇOCUKLARIMI KORUMAK İÇİN EŞİMİ ÖLDÜRDÜ”

Müge Anlı’nın; Buna daha fazla dayanamayan eş, “Bildiğiniz bir şey varsa bana söyleyin” deyince cinayeti itiraf etti. “Kocamı öldürdüm. O gün serada beni çok dövdü. Çocuklarıma zarar vermek istedi. Onları korumak için Ali’yi öldürdüm” dedi.

“ÖLDÜRÜLMEZSEM, BENİM ÖLDÜRÜLECEKTİR”

Cinayeti itiraf ettikten sonra canlı yayına gelen kadın, “Beni öldürmek için bıçakla üzerime yürüdü. Öyleyse çocuklarıma kim bakacak? Yapmasaydım bana yapacaktı. Dondum. Vücudun başında bir süre çocuklarımın duymasını istemedim. Büyük oğlum her şeyi biliyor ama bir kez “Babam öldü” diye ağlamadı çünkü ona çok acı çektirdi. Oğlum babasının öldüğünü öğrenince, “Anne kurtuldu” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*