Hamile karısını vahşice öldüren katil koca, bir isim düşünürken oğluna açıklama yaptı.

Kocası tarafından Kelebekler Vadisi’ndeki kayalardan atılan ve öldürülen 7 aylık hamile Semra Aysal’ın kardeşi, “Kardeşim oğluna Hamza adını vermek istedi. Hakan itiraz etti ve ‘Yapacak’ dedi. Dünya olun. ‘ dedim.

İstanbul’da yaşayan 7 aylık hamile muhasebeci Semra Aysal (32), 18 Haziran 2018’de eşi Hakan Aysal (38) ile birlikte gittiği Kelebekler Vadisi’nin yukarısındaki kayalıklardan 300 metrelik bir kayalığa düşerek hayatını kaybetti. tatilde. Hakan Aysal, fotoğraf çekerken eşinin düştüğünü iddia etti. Ancak Hakan Aysal’ın hamile eşini kayalardan aşağı atarak öldürdüğü ortaya çıktı. Semra Aysal’ın kardeşi konuyla ilgili çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kocasının hamile kadının oğlunun adını düşünürken söylediği vahşetin aylar öncesinden planlandığını açıkladı.

İşte tüyler ürpertici planın son dakika detayları; Talihsiz kadının kardeşi Naim Yolcu, olayın kaza olmadığını en başından bildiklerini söyledi. Büyük Birlik Partisi Akyazı İlçe Başkanı Naim Yolcu, “Oraya gittiğimizde Hakan’a kız kardeşimin nasıl düştüğünü sordum. Nasıl düştüğünü söylediğimde çok düşünmedim. Tutarsızlık vardı. kız kardeşim adına vekaletname vermişti.Kız kardeşimin bir yıl ferdi kaza sigortası yaptırdığını da öğrendik.Kız kardeşim ölmeden önce 84 bin 15 bin 3 kredi aldı 30 bin, toplam 119 bin lira. O kadar geliri olmasa da bir insan borcunu nasıl ödeyebilir. Kardeşim kredi kartı bile kullanmaz. Ablamın haberi olmadan bu kredileri aldı. ”

“3 SAAT ÖLDÜRECEK YERDE HAYATTA KALDI”

Naim Yolcu, kız kardeşinin doğumunun yaklaştığını ve bu nedenle yürümekte ve oturmakta güçlük çektiğini anlatarak, “Ablamı zorla tatile götürdü. Kardeşimi 3 saat uçurumun dibine oturtuyor. Bu planlı bir şey. Doğmamış bebeği ve karısı öldü ama cenazede gözlerinde yaş yoktu. ”

KARDEŞİ BİLE ŞÜPHELİ OLDU

Kardeşimin cenazesi eve getirildiğinde internete girdi ve kredisini ödedi. Kalbim hala ağrıyor. Hakan’ın kız kardeşi bile olaydan sonra bize geldi ve ‘Sen şüphelenmiyor musun? Bu şeytanın vücut bulmuş hali ‘dedi.

OĞLUNU İSİMLENDİRECEK, “TOPRAK OLACAK” DEDİ

Kız kardeşimin bir oğlu olacaktı. Ona Hamza adını verecekti. Ancak Hakan, ‘Adı Hamza olmayacak’ dedi. Dünya olacak. O anda düşünemezsin. Oğlunun adının Toprak olmasını istediğini düşünüyorsun. Ancak daha sonra bu cümlenin ne kadar anlamlı olduğunu anladık “dedi.

Semra’nın ölümünün Türkiye’deki ay günleri konuşulduğu, bölgede sık sık fotoğraflandığı için kaza olduğunu düşünen vatandaşlar uyardı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*