Lüks aracında uyuşturucu kullanan Kürşat Ayvatoğlu suçunu itiraf etti: Pişmanım

Lüks aracında uyuşturucu kullandığı görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından gözaltına alınan Kürşat Ayvazoğlu, sosyal medyada konu ile ilgili açıklama yaptı. Uyuşturucu kullandığını itiraf eden Ayvatoğlu, “Her şeyden çok pişmanım. Keşke hayatımı geri alabilseydim” dedi.

Arabasında kokain aldığı anların görüntülerinin sosyal medyada yayınlanmasının ardından gözaltına alınan Kürşat Ayvazoğlu, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Araçta bulunan diğer kişilerin bu açıklamayı reddetmesinin ardından bugün tekrar gözaltına alınan Ayvatoğlu, “Kokain değil pudra şekeri” dedi. Ayrıca savcılık, kişiden kan, saç ve idrar örnekleri alındığını ve madde kullanımına ilişkin rapor beklendiğini bildirdi. Ayvatoğlu’nun AK Parti üyesi Hamza Dağ’ın özel katibi olduğu iddia edildi ve Dağ bu iddiaları yalanladı. Şahsın parti bürosunda çalışan bir personel olduğu açıklandı ve bu olayın ardından görevden alındı.

AÇIKLAMA GELİYOR

Araçta uyuşturucu kullandığı görüntüleri sosyal medyaya düşen Kürşat Ayvatoğlu açıklama yaptı. Halen tutuklu bulunan Ayvatoğlu’nun ifadesi, görüntülerin ortaya çıkmasının hemen ardından kapattığı Twitter hesabından yapıldı. Açıklamada, “Ailesi aracılığıyla yazdığı ifadedir.”

“GEÇEN HER GÜN BAŞKA BİR YANLIŞLA KARŞILAŞTIM”

Babam öldükten sonra ailemden daha fazla sorumluluk almak zorunda kaldım. Daha güçlü bakarsam her kapının açılacağını sanıyordum. Şimdi çok yanlış olduğunu anladığım bu duruma sürüklendim. Daha fazla etkiye sahip olma, olduğundan farklı görünme çabasıyla iktidarın yanında görünme, iktidardaki güçlü insanlarla fotoğraflar vererek kendime yeni kapılar açma düşüncesi beni her gün başka bir hataya yöneltti. Birinin kendi çabası kendi kendine yeterliyken, o zaman uyuşturucu bataklığına sürüklendim, onu ne kadar çok emsem, beni o kadar çok çekti, artık kendim olmadığım bir dünyaya atıldım. Bundan kurtulmak için defalarca yardım istemeyi düşündüm ama rahmetli babam sevgili annemi düşündüğü için kimseye anlatamadım.

BENİM GİBİ BİRÇOK GENÇ VAR

Şimdi herkes bana tüm kötü sözleri söyledi. Belki daha fazlasını söyler. Ancak benim durumumda, çoğu nüfuzlu ailelerin çocukları olan yüzlerce genç var. Bu dünyada benim gibi kafası karışan ve sürüklenen birçok genç var. Beni yere vahşice vuran insanlar bilmeli ki sizin de çocuklarınız var, hayatta neyle karşılaşacağınızı bilmiyoruz. Sevgili annem bütün bu kötü günlerle tek başına baş etmeye çalışıyor. Senden bir anne hakkında düşünmeni ve vahşice söylediklerini yeniden düşünmeni istiyorum. Evet, keşke annem, rahmetli babam ve en başta kendim hakkında daha çok düşünseydim. Keşke hayatımı geri alabilseydim, tüm bunlara düşmezdim. Çok üzgünüm, kendimi ölümün eşiğinde hissediyorum. Her şeyden pişmanım. Keşke hayatımı geri alabilsem.

“GALERİ YAPARAK HAYATIMI KAZANDIM”

Lüks yaşama bakış açımı anlatmanız gerekirse, evet, arkadaşlarımla ortak bir otomobil alıp satarak ve galeri sahiplerinden satış başına komisyon alarak geçim kazanıyordum. Aslında göstermeye çalıştığım gibi bir hayatım yok ama bu tarz resimleri olduğundan farklı görünme psikolojimle sürekli yayınlayarak yaratmaya çalıştım. Şimdi daha iyi gülüyorum ki bu bir özgüven sorunu, başka bir psikolojik sorun.

“BÜYÜKLERE YAKIN OLSAM GÜÇLÜ OLACAĞIMI DÜŞÜNÜYORUM”

İş yapmama rağmen, AK Parti Genel Merkezinde bir işim olursa siyasi büyüklerle yakınlaşırsam daha güçlü olacağımı düşünerek iş bulabilmek için tüm şartları zorladım. Finansal olarak ihtiyacım olmasına rağmen, partinin gücü için orada olmak istedim. Bu düşünce tarzı beni daha büyük hatalara itti.

“AK PARTİ VE TÜRKİYE ÜYELERİMİZDEN özür dilerim”

Babamın ölümünden sonra dünyası dünyaya yüklenen ve yaşadıklarımla dünyası perişan olan annemden bana verdiği bedene ve ruha bu kadar kötü şeyler yaptığı için öncelikle Allah’tan af diliyorum. siyasi amacı için kötü bir materyal olan ve tüm kötü ifadelerin hedefi olan. Tüm üyelerden ve tüm Türkiye’den özür dilerim. “

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*