Migros, CarrefourSA’nın 34 mağazasını devraldı

CarrefourSA ve Migros, alınan stratejik karar doğrultusunda çeşitli illerdeki 34 CarrefourSA mağazasını Migros’a dönüştürmek için anlaşma imzaladı.

Migros, Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklamada, CarrefourSA’nın 34 mağazasını devraldığını duyurdu. Migros, CarrefourSA Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş (CarrefourSA) ve CarrefourSA tarafından işletilen 34 mağazadan yapılan açıklamada, sözleşmenin 07.01.2021 tarihinde imzalandığı ve mağaza sayısı, mağaza yerleri ve devir bedelinin belirtildiği belirtildi düzeltmeye tabi olup, Rekabet Kurulu’nun onayından sonra kesinleşecek ve gerekli açıklama yapılacaktır.

“TRANSFER YARIŞMA KURULU ONAYINDAN SONRA GERÇEKLEŞTİRİLECEK”

Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “CarrefourSA tarafından işletilen 34 mağazanın kira haklarının devri ve kira sözleşmelerine ilişkin olarak taraflar arasında 7 Ocak tarihinde sözleşme imzalandı ve bu sözleşmeye istinaden Rekabet Kurulu’na İzin Başvurusu yapılacaktır. Rekabet Kurulu’na izin başvurusu da dahil olmak üzere resmi ve özel kurum ve kuruluşlarla iş ve işlemler başlatılacak ve devir, Rekabet Kurulu’nun onayından sonra geçerli hale getirilecektir.

CarrefourSA’nın ana önceliği müşterilerine en doğru hizmet ve ürünleri sunmak olup, bu hedef doğrultusunda şekillendirilen yatırım ve büyüme stratejisi verimlilik odaklı olarak devam edecektir. Migros, müşterilerine en iyi alışveriş deneyimini yaşatmak için sürdürülebilir büyüme stratejisi çerçevesinde verimlilikten elde ettiği kaynaklarla yatırımlarına devam ediyor. “

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*