Muharrem İnce partisini baloya atıyor: Yalanların, iftiraların ve kurgunun merkezi CHP Genel Merkezi

Muharrem İnce, konuk olduğu televizyon programında 2018 Cumhurbaşkanlığı Seçimleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. İnce, CHP’den 8 puan fazla aldığı için kendisinden intikam aldığını belirterek, “Yalanlarına seçim gecesi başladılar, devam ediyorlar. CHP Genel Merkezi yalanların ve iftiraların merkezi” dedi.
CHP’nin 2018’de yapılan Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, seçim gecesi yaşanan olaylara ilişkin açıklamalarda bulundu. Sessizim ki parti zarar görmesin. Gece 2,5’e kadar birliktedir. Neden onu açıp kontrol etmiyorsun? Neden ‘Arkadaşımıza iftira atma’ demiyorsun? Yani talimatlar aldınız. Bunun için intikam alıyorlar çünkü partiden 8 puan daha aldım. Devam ediyorlar. Hem yalan, hem iftira hem de kurgunun merkezi olan CHP Genel Merkezi “dedi.

“PARA İLE PARTİ YAPMAK”

Parayla parti kurma iddiasına değinen Muharrem İnce, “Şimdi Saraydan para alalım. Biri Saraydan para alacak ve parti kuracak. Bir gün sonra grup başkan yardımcısı açıklama yapıyor ve diyor. , ‘Kastedilen Muharrem İnce değil. Kimin kastı olmadığını sormuyoruz. Kastedilen kim? Muharrem İnce kim değil? Bana sürekli yalan söylüyorsun. Seçim gecesinde neredeydin? Bu soruyu soranlar onlar. Aynı kurguyu yapanlar. “

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*