Ümitcan Uygun’un kardeşi Müge Anlı’yı ölümle tehdit etti

Aleyna Çakır lakaplı Sema Esen’i öldürdüğü iddia edilen Ümitcan Uygun, geçtiğimiz günlerde “uyuşturucu ve uyarıcı madde kullanmaktan ve kullanımını kamuoyunda teşvik etmekten” tutuklandı. Bu olaydan sonra Ümitcan Uygun’un kardeşi Müge Anlı’yı ve ölümle tepki gösterenleri tehdit etti.

Aleyna Çakır’ın ölümüyle ilgili davada bir numaralı şüpheli olan Ümitcan Uygun’un kardeşi sosyal medyadan Ümitcan Uygun’un erkek kardeşini tehdit etti ve Ümitcan Uygun, ‘Uyuşturucu ve Uyuşturucu Kullanımı ve Kamuoyunda Kullanılmasını Teşvik Etmek’ suçlamasıyla tutuklandı. Uygun’un sosyal medya hesabı, Instagram’da başta sunucu Müge Anlı olmak üzere tepki gösterenleri ölümle tehdit etti.

“ALEYNA’NIN ÖLÜMÜNÜ HERKESE YAŞAYACAĞIM” Ümitcan Uygun’un sosyal medyada paylaştığı mesajlarda, “Aleyna’nın ölümünü herkese yaşatacağım. Müge Anlı da bunu tadacak! . Hepiniz yürekten yüreklerim var. Bana böyle zorbalık etmeyin. Kimsenin Ümitcan’ın haklarını vermesine izin vermeyeceğim. Herkes canıyla alacaktır. Göreceksiniz, kardeşi onu yalnız bırakmıyor ”dedi.

Uyuşturucu ve uyarıcı madde kullandığı ve alenen teşvik ettiği gerekçesiyle 11 Ocak’ta gözaltına alınan Ümitcan Uygun, mahkemece tutuklandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*