CHP ilçe başkanı tarafından cinsel istismara uğrayan genç kızın tüyler ürpertici ifadesi

CHP’nin Maltepe İlçe Başkan Yardımcısı tarafından cinsel tacize uğradığı iddiasıyla savcılığa giden 23 yaşındaki bir kızın ifadesi ortaya çıktı. Şüpheli tutuklanırken, mağdur genç kız ifadesinde, “Kafasına bir bardak kırdım, saçımı karıştırıp beni tuvalete götürdü. Saçımı tutarak başımı eğdi ve cinsel tacizde bulundu.”

CHP’nin Maltepe İlçe Başkan Yardımcısı olduğu öğrenilen İngiltere, 23 yaşındaki bir kıza cinsel saldırı suçundan gözaltına alındı. Savcılık tarafından tutuklanması talep edilen İngiltere. Yakalandığı hâkim tarafından tutuklandı ve cezaevine gönderildi. Olayın ardından cinsel saldırıya uğradığı iddia edilen 23 yaşındaki kız çocuğunun savcılığa verdiği ifade ortaya çıktı. İngiltere’nin genç kızı saçından sürükleyip dövdüğü, ardından cinsel tacizde bulunduğu öğrenildi.

“İŞ YERİME GELİYOR VE TOPLANTI SUNUYORUZ”

Sabah’ın haberine göre mağdur Z.Y. “İngiltere, çalıştığım kafeden arkadaşım oluyor, onunla 1.5 ay çalışıp sonra bıraktık. Muhtemelen 40’larında. Duygusal yakınlığımız hiç olmadı. Son günden önce kalabalık bir arkadaş ortamında tanıştık. olay. 20 Kasım Cuma akşamı çalıştım. Motorla kafeye geldi ve akşam Maltepe’de bir kafede buluşmayı teklif etti. dedim ve kabul ettim. İngiltere ile 20.00 civarı kafeye yürüdük ”

“PANTOLONLARIMI DÜŞÜR”

İngiltere’nin onu arkadaşının işyerine götürdüğünü söyleyen ZY, “Müzisyen arkadaşım dükkanın önünde bekliyordu. Yaklaşık bir saat beraber oturduk. Arkadaşımın işi olduğu için üçümüz ayrıldık. İngiltere ile yalnız oturduk. Yarım saatliğine kafede kimse kalmadı.İşyeri İngiltere’nin bir arkadaşı olduğu için çalışan yoktu. Daha sonra kalkmak istedim ama kalmam konusunda ısrar etti. Rahatsızdım. Kalktığımda , İngiltere beni yanına çekti ve beni koltuğa oturttu.Masanın üzerindeki bardağı alıp kafasında parçaladım.Bu arada elim kesildi, saçımdan beni sürükleyip tuvalete götürdü, tekmenin tokat olduğu yer.

“YARDIM ETTİM AMA DİNLEMEDİM”

ZY, korkunç anları şu sözlerle anlattı: “Boşaldığını görmedim, sonra ona yalvardım ve bağırmaya başladığımda bana vurmaya devam ettim. Bağırma, burada kimse seni duymayacak, kapı kilitli. I Kişiden kurtulmak için olanları kimseye anlatmayacağımı söyleme alışkanlığına gitti.V * an’ı V * an adlı arkadaşının evine götürdü.Kahve müşterisi oldu, biliyorum Bu evde Van beni giydirdi, ne olduğunu sorduğumda İngiltere ‘kavga ettik’ dedi. V * Bir yaptıktan sonra 00:30 civarı beni evime bıraktı ve sonra hiç görüşmedim İngiltere ve her yerden bloke ettiniz, satın aldınız, beni tutuklayan cinsel taciz ve tacizden şikayet ediyorum.

“CHP BARIŞ YARKADAŞ ÇOK SERT TEPKİ GÖRDÜ

Taciz olayına yanıt verenlerden CHP 26.Dönem Milletvekili Barış Yarkadaş, “Tarihe bir not yazmak için yazıyorum: CHP İlçe Yönetim Kurulu Üyesi İngiltere’nin karıştığı cinsel saldırı konusunda sessiz kalamam. İngiltere, Tutuklanan, insanlık dışı bir suç işleyen ve partimizin değerlerini lekeleyenler. Derhal partiden çıkarılması gerekiyor. Mağdurun ifadesi açık. “dedi.

CHP HAREKETE GEÇTİ

Yarkadaş daha sonra bir açıklama daha yaptı, “Tweet’imden sonra arayan CHP İstanbul yöneticileri, Perşembe gecesi cinsel saldırıdan sonra saldırgan İngiltere’nin işten çıkarılma talebiyle disipline gönderildiğini ve İl Disiplin Kurulu’nun işlem için toplanacağını belirtti. dosya.”

CANAN KAFTANCIOĞLU’DAN AÇIKLAMA

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, olayın doğru olduğunu ve İngiltere’nin partiden ihraç edildiğini ve parti örgütü olarak mağdurun yanında olduklarını söyledi. Kaftancıoğlu, “Bu konudaki tavrımız çok net. Gerekeni yaptık. İl ve ilçe teşkilatımızla birlikte davayı takip edeceğiz” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*