Görüntüler büyük tartışmalara neden olacak! Bir markanın şekerleme ürünlerini evde çıplak elle doldurmak

Konya’da bir süt fabrikasında kazanların içindeki banyo görüntülerinin ardından Tiktok’ta bir skandal daha yaşandı. Paylaşılan videoda ünlü bir şekerleme markasının ürünlerinin ev ortamında hijyen olmadan paketlendiği görüldü.

İstanbul Esenyurt’ta evde doldurulan şekerleme ürünlerinin ambalajlarının görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı. Geçenlerde Konya’da bir süt fabrikası çalışanı, girdiği kazanda süt banyosu yaptı. Kaydedilen anların sosyal medya hesabından paylaşılması öfke yarattı. Olayın ardından açıklamada bulunan Bakanlık, tesisin denetimlerinin yapılacağını belirtirken, şirket görüntülerde yer alan çalışanın işten çıkarıldığını açıkladı.

ÇÜRÜK MEYVELERİN KULLANIMINA TEPKİ VERİLDİ

Sonra başka bir skandal çıktı; Bir tesiste meyve suyunun çürük meyveden yapıldığı görüşü büyük tepki çekti. Görüntüyü çeken kişinin “Yemin ederim kardeşim. İnsanlar ne içtiklerini görsünler” dediği de videoda yer aldı. Görüntülerin ardından inceleme başlatan Tarım ve Orman Bakanlığı, incelemelerde halk sağlığını riske atacak herhangi bir olumsuz durumun olmadığını açıkladı. Söz konusu deponun sahibi de çürük elmaları çöpe attıklarını söyledi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*