Müge Anlı’da inanılmaz olay! Karısını başka bir adamla ‘baldızı’ olarak evlendirdi

Müge Anlı’nın ATV’deki programında inanılmaz bir olay daha yaşandı. 31 yaşındaki Emre Korkmaz, evliliğe hazırlandığı Canan isimli bir kadın tarafından dolandırıldığını belirtti. Ayrıca Canan isimli kadının ‘amcam’ diye tanıttığı kişinin aslında kocası olduğu ortaya çıktı. Korkmaz, 350 bin TL’den dolandırıldığını söyledi.

ATV ekranlarında yayınlanan ve skandallarla bomba gibi düşen olayların anlatıldığı ‘Müge Anlı ve Tatlı Sert’de bu kadar imkansız kılan bir olay daha yaşandı.

“350 LİRA ÜCRET ALDIM”

Canlı yayına katılan 31 yaşındaki Emre Korkmaz, evlilik vaadiyle aldatıldığını söyledi. Canan adında bir kadınla evlenmek için görüşmeye başlayan Korkmaz, hem kalbini hem de parasını kaybetti. “Mutlu bir yuvam olsun istedim” diyen Korkmaz, Canan isimli bir kadın tarafından 350 bin TL’ye dolandırıldığını iddia etti.

ENİŞTEM’E TANITTIĞI KİŞİ KOCASIDIR

Emre Korkmaz daha sonra öğrendiği gerçekle hayatının şokunu yaşadı. Kadının ‘amcam’ diye tanıttığı kişinin aslında Canan’ın karısı olduğu iddiaları arasında yer alıyor. Emre Korkmaz, “Sevdim ve hayal kırıklığına uğradım. 350 bin TL ödedim. Yemek ekmeye ihtiyacım bıraktılar.” Şeklinde konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*