Şeker ve çikolata ile kandırdı! Küçük çocuğu taciz ettiği anları telefonuna kaydeden sapık 31 yıl hapis cezası aldı

Zonguldak’ta mahallede bulunan 8 çocuğu şeker ve çikolata ile kandıran bakkal, cinsel istismar suçlamasıyla tutuklandı. Kişinin telefonunda; Çocuklarla ilgili cinsel içerikli filmler, bir çocuğu istismar ettiği anların görüntüleri bulundu. Sapık bakkal 31 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Zonguldak Mahallesi’nde 8 çocuğa cinsel istismar suçundan tutuklanan H.K, 31 yıl hapis cezasına çarptırıldı. HK’nin çocukları şeker ve çikolata ile kandırdığını, cep telefonunda çocuklarla ilgili müstehcen film görüntüleri ve bir çocuğu taciz eden video çekiminin tespit edildiğini, bu nedenle suçlamaları kabul etmeyen sanığın savunmasının yapılabileceğini belirtti. kredilendirilmeyecek.

8 ÇOCUK AİLESİ ŞİKAYETÇİ

İlçede bakkal olan H.K’nın aradığı çocuklara çikolata ve şeker vererek çocuklara cinsel tacizde bulunduğu iddia edildi. Çocuklardan birinin ailesinin polise başvurusu üzerine H.K. 13 Mart’ta gözaltına alındı. Soruşturma kapsamında 4-15 yaş arası 8 çocuğun aileleri H.K. Tutuklanan H.K. ‘Çocuk cinsel istismarı’, ‘özgürlükten yoksun bırakma’ ve ‘müstehcenlik’ davaları açıldı. Ereğli Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmada H.K. suçlamaları kabul etmedi.

7 ÇOCUKLARIN MÜCADELESİNİ ÖNLEDİ

Mahkeme heyeti, 7 çocuk hakkındaki suçlamalara ilişkin kesin ve inandırıcı delil bulunmadığı gerekçesiyle H.K’yı beraat ettirdi. Bir çocuğa karşı, H.K’yı ‘çocuğa cinsel istismar’, ‘özgürlükten yoksun bırakma’ ve ‘müstehcenlik’ suçlarından toplam 31 yıl hapis cezasına çarptırdı.

TELEFONDAN CİNSEL FİLM VE TACİZ GÖRÜNTÜLERİ

Mahkeme kurulu gerekçeli kararını açıkladı. Kararda, 7 çocuğa karşı işlenen suçlara ilişkin yeterli delil ve belge olmadığı için sanığın beraat ettiği vurgulandı. Sanığın cep telefonunda Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şubesi tarafından çocuklarla ilgili müstehcen film ve çocuk istismarı görüntüleri içeren bir çocuk hikayesi arandığı kaydedildi.

KAZARA İNDİRİLDİĞİ İDDİA EDİLDİ

Gerekçeli kararda, H.K’nın raporu kabul etmediği, görüntülerin ve videoların yanlışlıkla telefonuna gönderildiği ve sanığın savunmasının kredilendirilemeyeceği belirtildi. Mahkeme heyeti, sanığın duruşmalar sırasında mahkemeye yardımcı olmayan tutum ve davranışları ile hapis cezasının düzeltici niteliğinin cezada herhangi bir indirim uygulanmadığını belirtti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*