Sıla ve Hazer Amani boşanıyor! Açıklama geldi

Ayrılık haberi alan Sıla ve Hazer Amani’den boşanma açıklaması geldi. Çift ortak basın açıklamasında, “Boşanma kararı verdiğimiz doğru. Bu karar haberle ilgili değil ve dostluğumuzun değeri devam ediyor” dedi.

Şarkıcı Sıla’nın bir süre boşanacak olan eşi Hazer Amani’ye psikolojik baskı uyguladığı iddia edilerek Amani eski eşi ile görüşmeye başladı. Hatta evliliklerinde sorun olduğu için yollarını ayırmaya karar veren çiftten Sıla’nın evden çıktığı iddia edildi.

 

Hazer Amani ve Sıla ortak bir basın açıklaması yaparak ayrılık haberini doğruladı. Çift, arkadaş kalacaklarını söyledi.

Basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi; “Bir süredir evliliğimizle ilgili haberlerden yola çıkarak bu açıklamayı yapma ihtiyacı duyduk. Boşanmaya karar verdiğimiz doğru. Bu karar yansıyan haberlerle ilgili olmadığı için dostluğumuzun değeri kalır. Sağlık ve esenliğin her şeyden daha önemli olduğunu anladığımız bu dönemde bu “haber” in bir detay olduğunu düşünüyoruz. Yine de ilk ağızdan samimi ve içtenlikle duymanızı istedik. ”

Ünlü şarkıcının karısı üzerindeki psikolojik baskısı ‘boşanacaklar’ söylentilerine neden oldu. Ünlü şef ayrılık haberini kabul etmedi ve “Bunlar saçma” açıklamasını yaptı.

 

Sıla’nın menajeri Serkan Güney, çiftin evlerini ayırmadığını belirterek, “Bunlar orijinal astarı olmayan şeyler. “Ne evden ayrılma ne de boşanma var” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*