TRT’nin ”Masumlar Apartmanı” hayranlarını üzme kararı

Ekranda en çok izlenen yabancı dizilerden biri olan Innocent Apartments’tan kötü haber geldi. TRT, Yeni Yıl tatili nedeniyle bu hafta Innocent Apartments’ı yayınlamama kararı aldı. Bu kararın ardından aynı gün Fox TV’de yayınlanan Dam dizisi reytingleri yükseltmek için gün doğdu.

Masum Apartmanları Yeni Yıla ara veren dizide rol aldı. Payitaht’ı Cuma günü yayınlayarak sürpriz yapan TRT’nin Masum Apartmanları için yılbaşı tatili vermeyeceği düşünülüyordu. Ancak son dakika gelişmesi ile en büyük rakibi EDHO ile 5 Ocak Salı akşamı yayınlanması beklenen Masumlar Apartmanı bölümünün yayınlanmaması kararı alındı.

SADECE 1 HAFTA YOK

Ani bir kararla bu hafta yayınlanmama kararı alan Innocent Apartments’ın yeni bölüm tarihi açıklandı. Masumlar Apartmanı sadece 1 bölüm ara ile kaldığı yerden devam edecek. Masumlar Apartmanı’nın yeni bölümü 12 Ocak Salı günü TRT 1’de yayınlanacak.

DAM SERİSİ BİR GÜN DOĞUYOR

Hem Dam dizisi hem de Güldür Güldür ekibi Salı akşamı TRT 1’den bu hamlenin ardından derin bir nefes aldı. Masum Dairesi’nin yayınlanmayacağı gün “Dünyanın Hükümdarı Haydut” dizisi yayınlanmayacaktır. Böylelikle Innocent Apartments ve EDHO’nun yokluğunda gün Dam dizisine geldi. Reytingleri artmaya devam eden baraj, büyük bir reytinge sahip olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*